Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 81m² i Motala

Agneshögsgatan, 591 72 Motala, Sweden

10 739 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Agneshögsgatan, Motala

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

81 m²

Pris

10 739 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

133 kr

Karta

Annonsen ligger på Agneshögsgatan, 591 72 Motala, Sweden

Laddar karta