Publicerad idag

2-rums lägenhet på 49m² i Göteborg

Ahrenbergsgatan, 416 73 Gothenburg, Sweden

12 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Ahrenbergsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

49 m²

Pris

12 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

263 kr

Karta

Annonsen ligger på Ahrenbergsgatan, 416 73 Gothenburg, Sweden

Laddar karta