Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 16m² i Stockholm

Aktergatan, 120 66 Stockholm, Sweden

8 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Aktergatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

16 m²

Pris

8 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

525 kr

Karta

Annonsen ligger på Aktergatan, 120 66 Stockholm, Sweden

Laddar karta