2-rums lägenhet på 72m² i Kinnared

Åmotsvägen, Kinnared, Sweden

6 274 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Åmotsvägen, Kinnared

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

72 m²

Pris

6 274 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

87 kr

Karta

Annonsen ligger på Åmotsvägen, Kinnared, Sweden

Laddar karta