Publicerad idag

2-rums lägenhet på 50m² i Stockholm

Anders Reimers Väg, 117 40 Stockholm, Sweden

17 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-06-2026

apartment at Anders Reimers väg, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

17 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-06-2026

Pris per m²

340 kr

Karta

Annonsen ligger på Anders Reimers Väg, 117 40 Stockholm, Sweden

Laddar karta