Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 80m² i Halmstad

Andersbergsringen, 302 55 Halmstad, Sweden

8 139 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Andersbergsringen, Halmstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

8 139 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

102 kr

Karta

Annonsen ligger på Andersbergsringen, 302 55 Halmstad, Sweden

Laddar karta