3-rums lägenhet på 70m² i Växjö

Anna Koskulls gata, 352 22 Växjö, Sweden

11 703 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Anna Koskulls Gata, Växjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

11 703 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

167 kr

Karta

Annonsen ligger på Anna Koskulls gata, 352 22 Växjö, Sweden

Laddar karta