Publicerad igår

1-rums lägenhet på 43m² i Handen

Arkens väg, 136 37 Handen, Sweden

10 382 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Arkens Väg, Handen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

43 m²

Pris

10 382 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

241 kr

Karta

Annonsen ligger på Arkens väg, 136 37 Handen, Sweden

Laddar karta