Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 50m² i Lund

Arkivgatan, 224 58 Lund, Sweden

12 720 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 07-06-2026

apartment at Arkivgatan, Lund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

12 720 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

07-06-2026

Pris per m²

254 kr

Karta

Annonsen ligger på Arkivgatan, 224 58 Lund, Sweden

Laddar karta