Publicerad igår

2-rums lägenhet på 56m² i Solna

Armégatan, 171 57 Solna, Sweden

14 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Armégatan, Solna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

14 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

264 kr

Karta

Annonsen ligger på Armégatan, 171 57 Solna, Sweden

Laddar karta