1-rums lägenhet på 31m² i Växjö

Axel Ohlssons Gata, 352 20 Växjö, Sweden

6 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Axel Ohlssons gata, Växjö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

6 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

194 kr

Karta

Annonsen ligger på Axel Ohlssons Gata, 352 20 Växjö, Sweden

Laddar karta