1-rums lägenhet på 36m² i Stockholm

Bällstavägen, 168 59 Stockholm, Sweden

10 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment at Bällstavägen, Bromma

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

10 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

286 kr

Karta

Annonsen ligger på Bällstavägen, 168 59 Stockholm, Sweden

Laddar karta