Publicerad idag

2-rums lägenhet på 39m² i Jönköping

Barrsätragatan, 556 27 Jönköping, Sweden

7 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Barrsätragatan, Jönköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

39 m²

Pris

7 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

179 kr

Karta

Annonsen ligger på Barrsätragatan, 556 27 Jönköping, Sweden

Laddar karta