1-rums lägenhet på 46m² i Borås

Bastuvägen, Borås, Sweden

5 785 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Bastuvägen, Aplared

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

46 m²

Pris

5 785 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

126 kr

Karta

Annonsen ligger på Bastuvägen, Borås, Sweden

Laddar karta