3-rums lägenhet på 83m² i Stockholm

Båtholmsbacken, 127 42 Stockholm Municipality, Sweden

14 999 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Båtholmsbacken, Skärholmen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

83 m²

Pris

14 999 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

181 kr

Karta

Annonsen ligger på Båtholmsbacken, 127 42 Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta