3-rums lägenhet på 71m² i Lund

Båtyxevägen, 226 55 Lund, Sweden

9 037 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Båtyxevägen, Lund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

9 037 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Båtyxevägen, 226 55 Lund, Sweden

Laddar karta