2-rums lägenhet på 31m² i Enköping

Bergsgatan, 745 32 Enköping, Sweden

9 431 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Bergsgatan , Enköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

31 m²

Pris

9 431 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

304 kr

Karta

Annonsen ligger på Bergsgatan, 745 32 Enköping, Sweden

Laddar karta