2-rums lägenhet på 44m² i Enköping

Berguvsgränd, 745 60 Enköping, Sweden

7 400 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Berguvsgränd, Enköping

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

44 m²

Pris

7 400 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

168 kr

Karta

Annonsen ligger på Berguvsgränd, 745 60 Enköping, Sweden

Laddar karta