1-rums lägenhet på 40m² i Stockholm

Björketorpsvägen, 168 42 Stockholm, Sweden

8 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Björketorpsvägen, Vällingby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

8 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

205 kr

Karta

Annonsen ligger på Björketorpsvägen, 168 42 Stockholm, Sweden

Laddar karta