3-rums lägenhet på 63m² i Stockholm

Bandhagen, Stockholm Municipality, Sweden

17 297 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Bjursätragatan, Bandhagen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

63 m²

Pris

17 297 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

275 kr

Karta

Annonsen ligger på Bandhagen, Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta