2-rums lägenhet på 53m² i Alvesta

Blädingevägen, 342 32 Alvesta, Sweden

4 907 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Blädingevägen, Alvesta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

4 907 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

93 kr

Karta

Annonsen ligger på Blädingevägen, 342 32 Alvesta, Sweden

Laddar karta