Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 52m² i Täby

Boulevarden, 183 74 Täby, Sweden

11 200 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Boulevarden, Täby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

11 200 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

215 kr

Karta

Annonsen ligger på Boulevarden, 183 74 Täby, Sweden

Laddar karta