Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 65m² i Karlskoga

Bregårdsgatan, 691 34 Karlskoga, Sweden

9 359 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Bregårdsgatan, Karlskoga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

65 m²

Pris

9 359 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

På landet

Ja

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Bregårdsgatan, 691 34 Karlskoga, Sweden

Laddar karta