3-rums lägenhet på 94m² i Anderstorp

Brogatan, 334 33 Anderstorp, Sweden

9 439 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 31-03-2026

apartment at Brogatan, Anderstorp

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

94 m²

Pris

9 439 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

31-03-2026

Pris per m²

100 kr

Karta

Annonsen ligger på Brogatan, 334 33 Anderstorp, Sweden

Laddar karta