2-rums lägenhet på 60m² i Kopparberg

Brogatan, 714 31 Kopparberg, Sweden

6 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Brogatan, Kopparberg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

6 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

100 kr

Karta

Annonsen ligger på Brogatan, 714 31 Kopparberg, Sweden

Laddar karta

Liknande bostäder i Kopparberg

Exempelbild

2 rum lägenhet på 41m²

Laxbrogatan, 714 35 Kopparberg, Sweden

4 800 kr / månad

Exempelbild

2 rum lägenhet på 67m²

Tjädergatan, 714 31 Kopparberg, Sweden

6 056 kr / månad

Populära bostadssökningar