Publicerad idag

2-rums lägenhet på 26m² i Frövi

Centralvägen, 718 92 Frövi, Sweden

6 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Centralvägen, Frövi

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

26 m²

Pris

6 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

231 kr

Karta

Annonsen ligger på Centralvägen, 718 92 Frövi, Sweden

Laddar karta