Publicerad för 4 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Upplands Väsby

Centralvägen, 194 77 Upplands Väsby, Sweden

16 980 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment at Centralvägen, Upplands Väsby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

16 980 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Pris per m²

236 kr

Karta

Annonsen ligger på Centralvägen, 194 77 Upplands Väsby, Sweden

Laddar karta