3-rums lägenhet på 79m² i Märsta

Märsta, Sigtuna Kommun, Sweden

15 328 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ciderfabrikens Väg, Märsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

15 328 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

194 kr

Karta

Annonsen ligger på Märsta, Sigtuna Kommun, Sweden

Laddar karta