Publicerad för 4 dagar sedan

4-rums lägenhet på 106m² i Handen

Dalarövägen, 137 69 Handen, Sweden

15 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-06-2026

apartment at Dalarövägen, Handen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

106 m²

Pris

15 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-06-2026

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Dalarövägen, 137 69 Handen, Sweden

Laddar karta