2-rums lägenhet på 60m² i Göteborg

Djurgårdsgatan, 414 62 Gothenburg, Sweden

7 508 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Djurgårdsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

7 508 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Djurgårdsgatan, 414 62 Gothenburg, Sweden

Laddar karta