2-rums lägenhet på 25m² i Sollentuna kommun

Domherrevägen, 192 57 Sollentuna kommun, Sweden

9 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Domherrevägen, Sollentuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

25 m²

Pris

9 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

380 kr

Karta

Annonsen ligger på Domherrevägen, 192 57 Sollentuna kommun, Sweden

Laddar karta