2-rums lägenhet på 53m² i Göteborg

Ebbe Lieberathsgatan, 412 65 Gothenburg, Sweden

12 250 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ebbe Lieberathsgatan, Göteborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

12 250 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

231 kr

Karta

Annonsen ligger på Ebbe Lieberathsgatan, 412 65 Gothenburg, Sweden

Laddar karta