2-rums lägenhet på 57m² i Borås

Ekängsgatan, 506 47 Borås, Sweden

6 538 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-07-2026

apartment at Ekängsgatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

57 m²

Pris

6 538 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-07-2026

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Ekängsgatan, 506 47 Borås, Sweden

Laddar karta