2-rums lägenhet på 54m² i Figeholm

Fabriksvägen, 572 75 Figeholm, Sweden

5 990 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Fabriksvägen, Figeholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

54 m²

Pris

5 990 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Fabriksvägen, 572 75 Figeholm, Sweden

Laddar karta