2-rums lägenhet på 60m² i Bräcke

Folketshusgatan, 840 60 Bräcke, Sweden

4 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Folketshus-gatan, Bräcke

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

4 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

80 kr

Karta

Annonsen ligger på Folketshusgatan, 840 60 Bräcke, Sweden

Laddar karta