Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 60m² i Malmö

Friisgatan, 211 44 Malmö, Sweden

10 600 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Friisgatan, Malmö

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

10 600 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

177 kr

Karta

Annonsen ligger på Friisgatan, 211 44 Malmö, Sweden

Laddar karta