1-rums lägenhet på 15m² i Hagsätra

Gällerstagränd 34, 124 76 Stockholm, Sweden

6 150 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 18-05-2026

apartment at Gällerstagränd, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

15 m²

Pris

6 150 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

18-05-2026

Pris per m²

410 kr

Karta

Annonsen ligger på Gällerstagränd 34, 124 76 Stockholm, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar