Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 86m² i Kungsängen

Kungsängen, Upplands-Bro Kommun, Sweden

14 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Gällöfstavägen, Kungsängen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

86 m²

Pris

14 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsängen, Upplands-Bro Kommun, Sweden

Laddar karta