Publicerad igår

4-rums lägenhet på 97m² i Torslanda

Gamla Flygplatsvägen, 423 36 Torslanda, Sweden

16 053 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Gamla Flygplatsvägen, Torslanda

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

97 m²

Pris

16 053 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

165 kr

Karta

Annonsen ligger på Gamla Flygplatsvägen, 423 36 Torslanda, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar