Publicerad för 5 dagar sedan

1-rums lägenhet på 18m² i Lomma

Alnarp, Lomma Kommun, Sweden

4 434 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Gamlegård, Alnarp

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

18 m²

Pris

4 434 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

På landet

Ja

Pris per m²

246 kr

Karta

Annonsen ligger på Alnarp, Lomma Kommun, Sweden

Laddar karta