2-rums lägenhet på 47m² i Järfälla kommun

Generalsgatan, 177 72 Järfälla kommun, Sweden

11 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Generalsgatan, Järfälla

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

47 m²

Pris

11 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

234 kr

Karta

Annonsen ligger på Generalsgatan, 177 72 Järfälla kommun, Sweden

Laddar karta