3-rums lägenhet på 78m² i Gävle

Glaciärvägen, 806 30 Gävle, Sweden

12 345 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Glaciärvägen, Gävle

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

12 345 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

158 kr

Karta

Annonsen ligger på Glaciärvägen, 806 30 Gävle, Sweden

Laddar karta