2-rums lägenhet på 40m² i Trollhättan

Göteborgsvägen, 461 29 Trollhättan, Sweden

6 150 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Göteborgsvägen, Trollhättan

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

6 150 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Göteborgsvägen, 461 29 Trollhättan, Sweden

Laddar karta