2-rums lägenhet på 59m² i Stockholm

Gullmarsvägen, 120 39 Stockholm, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-06-2026

apartment at Gullmarsvägen, Årsta

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

59 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-06-2026

Pris per m²

271 kr

Karta

Annonsen ligger på Gullmarsvägen, 120 39 Stockholm, Sweden

Laddar karta