Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 40m² i Själevads distrikt

Hägglundsvägen, 891 44 Själevad District, Sweden

4 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Hägglundsvägen, Örnsköldsvik

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

4 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på Hägglundsvägen, 891 44 Själevad District, Sweden

Laddar karta