2-rums lägenhet på 53m² i Eskilstuna

Hallströmsgatan, 633 49 Eskilstuna, Sweden

8 300 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Hallströmsgatan, Eskilstuna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

8 300 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Hallströmsgatan, 633 49 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta