4-rums lägenhet på 94m² i Tumba

Harbrovägen, 147 51 Tumba, Sweden

5 590 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Harbrovägen , Tumba

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

94 m²

Pris

5 590 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

59 kr

Karta

Annonsen ligger på Harbrovägen, 147 51 Tumba, Sweden

Laddar karta