Publicerad för 6 dagar sedan

2-rums lägenhet på 56m² i Stockholm

Heleneborgsgatan, 117 28 Stockholm, Sweden

18 877 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 29-06-2026

apartment at Heleneborgsgatan, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

18 877 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

29-06-2026

Pris per m²

337 kr

Karta

Annonsen ligger på Heleneborgsgatan, 117 28 Stockholm, Sweden

Laddar karta