4-rums lägenhet på 110m² i Klippans kommun

Herrevadskloster, Ljungbyhed, Skåne County, Sweden

11 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Herrevadskloster, Ljungbyhed

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

110 m²

Pris

11 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

107 kr

Karta

Annonsen ligger på Herrevadskloster, Ljungbyhed, Skåne County, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar