2-rums lägenhet på 44m² i Borås

Hultabackegatan, 507 53 Borås, Sweden

5 585 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-05-2026

apartment at Hultabackegatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

44 m²

Pris

5 585 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-05-2026

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Hultabackegatan, 507 53 Borås, Sweden

Laddar karta